Zamość: Nie żyje prof. Krzysztof Marczewski

  • 02.01.2020, 12:12
  • ak
Zamość: Nie żyje prof. Krzysztof Marczewski Fot. pixabay.com
We wtorek, 31 grudnia zmarł prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski. Był od lat związany z Zamościem.

Prof. Krzysztof Marczewski był m.in. dziekanem Wydziału Fizjoterapii i Pedagogiki Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Pracował na uczelni jako wykładowca, był promotorem ponad 200 prac licencjackich i magisterskich na kierunku fizjoterapii.

Był specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii, endokrynologii, hipertensjologii, balneoklimatologii i medycyny fizykalnej. Pracował jako ordynator w Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Nabożeństwo żałobne ma się odbyć w sobotę 4 stycznia o godz. 11.30 w kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Opolu Lubelskim. Profesor zostanie pochowany w grobowcu rodzinnym na  tamtejszym cmentarzu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 03.01.2020, 18:32
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, w wieczność wiekuista niechaj mu świeci na wieki, wieków Amen. Na zawsze zostanie Pan w naszej pamięci!
Bywalam na oddziale. Irena
Bywalam na oddziale. Irena 02.01.2020, 23:35
Szkoda, bardzo szkoda. Takich ludzi coraz mniej. Spoczywaj w pokoju.
Sela
Sela 02.01.2020, 23:06
Cudowny czlowiek

Pozostałe