Tomaszów Lubelski: Old Boye zagrali charytatywnie dla Jerzego Senejki

  • 28.12.2019, 11:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Old Boye zagrali charytatywnie dla Jerzego Senejki Fot. Organizatorzy
Drużyna reprezentująca Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim wygrała charytatywny turniej piłkarski, który odbył się w przedświąteczną sobotę, 21 grudnia w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Gen. Władysława Sikorskiego.

Do rywalizacji o puchar fundowany przez starostę przystąpiło kilka zespołów. Najlepsi okazali się samorządowcy, pokonując ekipę Old Boyów z Tomasovii i reprezentację policji. Najlepszym strzelcem został Jarosław Legeżyński, za najlepszego bramkarza uznano Piotra Wójtowicza, a tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Jan Cios.

Podczas sportowej imprezy zbierano pieniądze na leczenie trenera Jerzego Senejki. Każda drużyna wpłaciła „wpisowe”, odbyły się także licytacje. Do puszek dorzucili się także zawodnicy z rocznika 1991 TKS Tomasovia. Łącznie udało się zebrać 8,3 tys. zł.

Poczęstunek przygotowały panie z KGW w Wożuczynie. Zawody bezpłatnie sędziowali: Andrzej Swacha, Adrian Podolak, Szymon Kłoczek oraz Jacek Swatowski.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe