Plebiscyt piłkarski KT: Oto nasze nominacje

  • 10.12.2019, 17:14
  • MaSzt
Plebiscyt piłkarski KT: Oto nasze nominacje Poprzedni plebiscyt należał do Unii Hrubieszów i Hetmana Zamość. Od lewej: trener Unii Dariusz Herbin, jego podopieczy Mateusz Oleszczuk (Odkrycie Roku), wiceprezes ds. sekcji piłki nożnej hrubieszowskiego klubu Wojciech Lecko i przedstawiciele Hetmana – Rafał Kycko (Piłkarz Roku) i Jacek Ziarkowski
Przedstawiamy listę nominowanych w XX Plebiscycie Piłkarskim "Kroniki Tygodnia". Spośród nich czytelnicy wybiorą najlepszych i najpopularniejszych przedstawicieli środowiska piłki nożnej na Zamojszczyźnie w pięciu kategoriach – Drużyna, Działacz, Młodzieżowiec, Trener i Piłkarz Roku 2019.

My wskazaliśmy kandydatów, a Wy wybierzecie spośród nich zwycięzców XX Plebiscytu Piłkarskiego "Kroniki Tygodnia". Tradycyjnie dokonacie tego za pomocą kuponów, które począwszy od tego numeru drukować będziemy na łamach "Kroniki Tygodnia". Jeden czytelnik może nadesłać dowolną liczbę kuponów, ale pod warunkiem, że będą one oryginalne, wycięte z naszego tygodnika. Głosy uznamy za ważne także tylko wtedy, gdy będą wypełnione całkowicie – na kuponie wpisani będą faworyci w każdej spośród pięciu kategorii (Drużyna, Działacz, Młodzieżowiec, Trener i Piłkarz Roku 2019 na Zamojszczyźnie) oraz imię, nazwisko i adres głosującego. Ponadto odrzucimy te kupony, na których znajdą się kandydaci spoza opublikowanej przez nas listy nominowanych.

Na zaproponowanej przez nas liście kandydatów do zwycięstwa w XX Plebiscycie Piłkarskim znalazło się 14 zespołów, 15 działaczy, 15 młodzieżowców, czyli zawodników w wieku do 21 lat, 15 trenerów i 14 piłkarzy. Jeśli waszym zdaniem zabrakło na niej kogoś, kto zasłużył na taką nominację, to prosimy o korespondencję pocztą tradycyjną ("Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość), mejlową ([email protected]) lub kontakt telefoniczny (tel. 84 627 00 11). Samo zgłoszenie jednak nie wystarczy. Musicie nas przekonać, dlaczego proponowany przez Was kandydat powinien się znaleźć na liście nominowanych. Ową listę ostatecznie zamkniemy 31 grudnia. Zatem do dzieła, Drodzy Czytelnicy!

Pełna lista nominowanych dostępna tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe