Zamość: Spadł pierwszy śnieg. Służby drogowe w gotowości

  • 03.12.2019, 06:54
  • Źródło: UM Zamość
Zamość: Spadł pierwszy śnieg. Służby drogowe w gotowości Fot. A. Szewc
Dzisiaj (wtorek, 3 grudnia) rano w Zamościu było biało. Śnieg padał w nocy, nieco mocniej o świcie. Ok. godz. 5 na ulice miasta wyjechały m.in. piaskarko- solarki.

– Prognozy pogody zapowiadały opady od kilku dni. W gotowości, oprócz ZDG, było zamojskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. , które odpowiada (zgodnie z zawartą umową) za zimowe utrzymanie dróg - mówi dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu Marcin Nowak i apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 

 

 

Piaskiem posypywane są chodniki, kładki, przejścia dla pieszych. Miasto jest podzielone na cztery rejony, kolejność odśnieżania jest różna, dlatego prosimy pieszych i kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość.

Zarząd Dróg Grodzkich prowadzi całodobowe dyżury i stosownie do potrzeb, będzie angażować sprzęt potrzebny do pracy na drogach. Telefon dyżurny całodobowy: 789-284-471

Źródło: UM Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja
Ja 05.12.2019, 19:41
A u nas w Hrubieszowie nie ma

Pozostałe