Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia

  • 18.11.2019, 18:00
  • Kronika Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was nową Kronikę Tygodnia
Tak, to już teraz. Nowe wydanie Kroniki Tygodnia jest gotowe, a od wtorku możecie o nie pytać w punktach sprzedaży w całym regionie. O czym piszemy w tym numerze?

>>>> Co oznacza podwyższka płacy minimalnej? Pytamy przedsiębiorców. Ich prognozy nie są optymistyczne, niestety.

>>>> Dokładnie 20 Mikołajów jest gotowych ufundować wymarzone prezenty czytelnikom Kroniki Tygodnia. Piszcie do nich listy.

>>>> W Zamościu 30-latek pchnął nożem krewnego konkubiny, w Zwierzyńcu 35-latka w podobny sposób potraktowała swojego partnera. Ofiary przeżyły, a prokuratura oskarżyła sprawców.

>>>> Sąd Najwyższy uznał, że protest wyborczy Piotra Zygarskiego w sprawie prac komisji w Kawęczynku był zasadny, ale nie nakazał ponownego przeliczenia głosów ani powtórzenia wyborów. 

>>>> Skandal! Z Urzędu Gminy w Trzeszczanach wyciekły dane mieszkańców, adresy, telefony.

>>>> Trzej mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego po domowych awanturach trafili do Izby Wytrzeźwień w Chełmie. Gdy wytrzeźwieli, okazało się, że nie mają za co wrócić do domu. 

>>>>  Szykują się kolejne zmiany w składzie Rady Powiatu Biłgorajskiego. Mandat skazanego prawomocnym wyrokiem za nadużycie uprawnień Michała F. zostanie wygaszony.

>>>>  Naszych parlamentarzystów zapytaliśmy, co chcą przez najbliższe 4 lata zdziałać dla regionu. Plany mają ambitne.

>>>> Morsowanie to najstarszy system uodparniania organizmu. Zamojski Klub Morsa rozpoczął piąty sezon hartowania w miejskim zalewie. 

>>>> W cyklu Zamojskie Ulice poznacie najciekawsze historie dotyczące ul. Grodzkiej.

>>>> Jak zwykle znajdziecie na naszych łamach kilka stron najświeższych doniesień ze sportowych aren.

To zaledwie ułamek z mnóstwa tematów, któe znajdziecie w tym numerze.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe