Zwiadowcy z Hrubieszowa najlepsi w międzynarodowych zawodach

  • 15.11.2019, 09:09
  • ak
Zwiadowcy z Hrubieszowa najlepsi w międzynarodowych zawodach Fot. 2 HPR
Nie dali rywalom najmniejszych szans. Zwiadowcy reprezentujący 2. Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy wygrali zorganizowane na Węgrzech zawody "Szent marton 2019".

Rywalizacja trwała kilka dni (5-7 listopada). Przystąpiło do niej 10 zespołów, m.in. z Węgier, Chorwacji, Rumunii oraz Polski. Żołnierze brali udział w konkurencjach strzeleckich, mieli do pokonania 40-kilometrową pętlę taktyczną i sztafetę z bronią 6 x 1000 m. 

Ekipa z Hrubieszowa zdobyła najwięcej punkt i wygrała bezapelacyjnie, wyprzedzając m.in. reprezentację 9. PR z Lidzbarka Warmińskiego.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe