Hrubieszów: Odblaski dla policji. Rozdadzą je obywatelom

  • 16.11.2019, 07:06
  • ak
Hrubieszów: Odblaski dla policji. Rozdadzą je obywatelom Fot. Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie
Kamizelki, breloczki, opaski i worki - takie gadżety trafiły do Komendy Powiatowej Policji. Wszystkie przedmioty są odblaskowe. Mundurowi mają je rozdawać mieszkańcom.

Cały zestaw tych prezentów, w sumie 600 sztuk przekazały policjantom władze powiatu hrubieszowskiego. Na ręce naczelnika drogówki podkom. Pawła Gruszki przekazał je w środę (13 listopada) wicestarosta Wojciech Sołtysiak.

Hrubieszowscy policjanci, w ramach programu „Odblaskowa gmina” systematycznie spotykają się z mieszkańcami powiatu hrubieszowskiego. Przybliżają im wówczas przepisy ruchu drogowego, a szczególny nacisk kładą na konieczność noszenia elementów odblaskowych w okresie od zmierzchu do świtu oraz przy słabej widoczności.

– Cieszymy się, że możemy wesprzeć działania policji i jednocześnie przyczynić się do podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu - podkreślał wicestarosta Sołtysiak podczas środowego spotkania.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe