Hrebenne: Turek przyszedł przez zieloną granicę

  • 13.11.2019, 12:27
  • ak
Hrebenne: Turek przyszedł przez zieloną granicę Fot. NOSG
Nie miał dokumentów uprawniających go do pobytu w Polsce, więc nawet nie próbował legalnie przekraczać granicy. Z Ukrainy przeszedł przez tę tzw. zieloną. I zaraz za nią został zatrzymany.

Mowa o 34-letnim obywatelu Turcji, który w piątek (8 listopada) został zatrzymany przez strażników granicznych z Hrebennego. Gdy polscy mundurowi wykonali z nielegalnym mograntem wszelkie niezbędne czynności, przekazali go służbom granicznym. Ukrainy.

Od początku roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali już 33 cudzoziemców, którzy nielegalnie przekroczyli granicę Polski. Praktycznie wszyscy zamierzali przedostać się z Polski na zachód Europy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe