Zamość: Weź książkę i poznaj zamojski kodeks flagowy

  • 08.11.2019, 10:53
  • ak
Zamość: Weź książkę i poznaj zamojski kodeks flagowy
Jak wygląda polska flaga państwowa? Jak może być eksponowana? Jak należy się z nią obchodzić przy złej pogodzie? To tylko kilka z pytań, na które odpowiedzi poznają ci, którzy sięgną po książeczkę "Zamojski kodeks flagowy dla dzieci i młodzieży".

Gdzie można tę publikację zdobyć? To proste. Będzie rozdawana w Zamościu podczas najbliższych uroczystości z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

CZYTAJ TAKŻE: NASZA BIAŁO-CZERWONA - WYWIAD Z PUŁKOWNIKIEM MARKIEM KWIETNIEM

Książeczka została wydana przez Zamojskie Centrum Wolontariatu w ramach projektu "Lot orłów: wolontariat, aktywność, tożsamość" współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Społecznych. Kodeks opracowali uczniowie zamojskich szkół podczas tematycznych warsztatów pod kierunkiem Marka Kwietnia, Krystyny Rybińskiej-Smyk oraz grupy Stforky.

Publikacja ukazała się w nakładzie 500 egzemplarzy.

CZYTAJ TAKŻE: WOJSKO SOBIEBANA BĘDZIE MIEĆ SWOJĄ CHORĄGIEW

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe