Zamość: Kto Ty jesteś? Polak Mały! - warsztaty w Muzeum Arsenał

  • 04.11.2019, 09:28
  • ak
Zamość: Kto Ty jesteś? Polak Mały! - warsztaty w Muzeum Arsenał
Zamojskie Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenal ma ciekawą propozycję na uczczenie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizuje warsztaty edukacyjne pod hasłem "Kto Ty jesteś? Polak Mały!".

Zajęcia zaplanowano na niedzielę 10 listopada. Rozpoczną się o godz. 11. Udział w nich może wziąć 20 osób. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto szybko się zgłosić, telefonując pod nr: 606 845 759.

Warsztaty są inspirowane są stałą wystawą „Zamojszczyzna na tle działań militarnych i rozwoju techniki wojskowej w XX w.", którą można oglądać w Pawilonie pod Kurtyną. Tematem przewodnim zajęć będzie słowo "niepodległość". 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe