Zamość: Kolarze z komendy na podium

  • 16.10.2019, 08:57
  • ak
Zamość: Kolarze z komendy na podium Fot. KMP Zamość
Na czele ekipy stał inspektor Wiesław Pawluk. Poza komendantem miejskim zamojską policję reprezentowali również sierż. Monika Mazur oraz st. sierż. Radosław Wasilewski. Ta trójka z powodzeniem wzięła udział w kolarskich Mistrzostw Polski Policji MTB.

Zawody odbyły się w miniony weekend (12-13 października) w Warszawie. Wystartowało w nich przeszło 500 policjantek i policjantów z całej Polski. Reprezentanci zamojskiej jednostki spisali się bardzo dobrze. Komendant Pawluk wywalczył brąz w kategorii M 40 zdobył brązowy medal. Wasilewski był trzeci w kat. M 30, a sierż Mazur czwarta w grupie kobiet.

CZYTAJ TAKŻE: ST. SIERŻ. WASILEWSKI JECHAŁ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA

CZYTAJ TAKŻE: POLICJANCI Z ZAMOŚCIA NA PODIUM

CZYTAJ TAKŻE: POLICJANCI Z ZAMOŚCIA NAJLEPSI W MTB

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe