Co można znaleźć w ulu?

  • 14.10.2019, 14:45
  • m
Co można znaleźć w ulu?
W ulu można znaleźć najpewniej pszczeli rój, miód, wosk, ale...mogą tam też być bardzo zaskakujące przedmioty

Właściciel nieruchomości w gminie Miączyn porządkował w sobotę stojące w sadzie stare ule. W jednym z nich znalazł 50 sztuk amunicji w taśmie przyczepionej do pokrywy. O tym nietypowym znalezisku natychmiast powiadomił zamojskich policjantów. Mundurowi zabezpieczyli amunicję. Ustalili, że stary drewniany ul należał do krewnego zgłaszającego. Od kilku lat ul stał pusty, a odnaleziona amunicja pochodzi prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej.

- Pamiętajmy, że pozostałości po czasach wojny mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego też nie wolno ich przenosić, dotykać, czy też rozbrajać. Miejsce odnalezienia należy zabezpieczyć i o znalezisku natychmiast powiadomić policję – przypomina asp. Dorota Krukowska- Bubiło, oficer prasowy KPM w Zamościu.

 

 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mg
mg 19.10.2019, 19:20
jakaś sciema bo to amunicja z MG 42 to ul musiał by stać nie tykalny od 45 pewnie sami interweniujący podpuchę zrobili zeby mieć wydajność. Albo taka dzika działka ze stoi od 45 opuszczona

Pozostałe