Sułów: Przeżyli z sobą wiele lat. Kto świętował złote gody?

  • 07.10.2019, 08:39
  • ak
Sułów: Przeżyli z sobą wiele lat. Kto świętował złote gody? Fot. UG Sułów
Czternaście małżeństw mieszkających w gminie Sułów stanęło ponad 50 lat temu na ślubnym kobiercu. Obiecywali sobie wówczas "miłość, wierność i uczciwość małżeńską". Udało im się słowa dotrzymać i za to osiągnięcie prezydent RP uhonorował ich medalami. Uroczystość złotych godów zorganizowana przez gminę odbyła się w sobotę, 5 października.

Dostojnym jubilatom gratulacje i serdeczne życzenia przekazał wójt Sułowa Leon Bulak. On też wręczał Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Tego dnia świętowali: Irena i Jan Bartnikowie, Zuzanna i Feliks Bartoszczykowie, Maria i Jan Chwiejczakowie, Kazimiera i Leonard Chwiejczakowie, Mieczysława i Józef Głowaccy, Maria i Mieczysław Kiecanowie, Wanda i Zenon Kulaszowie, Seweryna i Jan Lipscy, Zofia i Tadeusz Oleszkowie, Zofia i Mieczysław Panasowcowie, Krystyna i Bogusław Santusowie, Nadzieja i Jan Sikorowie, Zofia i Jan Skawińscy oraz Czesława i Edward Źrubkowie.

Podczas złotych gotów dla jubilatów  wystąpił zespół Zaburzanki. Była też wspólna biesiada  i tańce.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe