Gm. Tomaszów Lubelski: Będzie pięknie na Białej Górze. Są na to miliony

  • 02.10.2019, 09:00
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Będzie pięknie na Białej Górze. Są na to miliony
Aż 3,5 mln złotych otrzymała gmina Tomaszów Lubelski na realizację dużej inwestycji na Białej Górze.

Wniosek o dofinansowanie projektu „Rewitalizacja Białej Góry w Justynówce i Majdanie Górnym” gmina złożyła do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego jeszcze w zeszłym roku, a w poniedziałek, 30 września podpisano umowę na przyznanie samorządowi dotacji. Wartość całego przedsięwzięcia przekracza 6 mln złotych, a wsparcie unijne sięgnie połowy tej kwoty.

Na Białej Górze miałby powstać nowoczesny ośrodek narciarski. Władze gminy są przekonane, że rewitalizacja miejsca do rekreacji i aktywnego uprawiania sportu zwiększy atrakcyjność miejscowości oraz pozwoli na stworzenie dodatkowych źródeł dochodów dla mieszkańców Majdanku, Sabaudii, Górna, Justynówki i Majdanu Górnego. 

 

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czarny
Czarny 03.10.2019, 18:42
Czy ktoś widział inwestycje na Rudzie Żelaznej zapraszam tu też wypali
Roman
Roman 03.10.2019, 15:08
Pożyjemy , zobaczymy. Mielibyśmy blisko fajną górkę

Pozostałe