Zamość: Szturm prowadzi w konkursie

  • 20.09.2019, 08:00
  • AP
Zamość: Szturm prowadzi w konkursie
Szturm Twierdzy Zamość to zdaniem internautów najlepsze wydarzenie turystyczne tego roku. W głosowaniu na Najlepszy Produktu Turystyczny Województwa Lubelskiego 2019 oddało ponad 3 tys. głosów. Kto zdobędzie laury, zdecyduje kapituła.

Do konkursu zgłoszono 37 produktów turystycznych z Lubelszczyzny w pięciu kategoriach: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak oraz obszar. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych.

 O miano Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Lubelskiego ubiegają się m.in: Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Wieża Ariańska w Wojciechowie, Zespół Pałacowo-Parkowy w Łabuniach, Muzeum Starych Zegarów w Szczebrzeszynie, Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu, Piknik Archeologiczny w miejscowości Sąsiadka, Rubienalia w Hrubieszowie, Szturm Twierdzy Zamość, Festiwal KAZIMIERNIKEJSZYN w Kazimierzu Dolnym, Festiwal Legend Lubelskich oraz Festiwal Trzech Kultur we Włodawie.

 Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają rekomendację do etapu ogólnopolskiego konkursu "Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej".  Wyniki poznamy na początku października.

AP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe