Tomaszów Lubelski: Sejm mają w paluszku (WYNIKI KONKURSU)

  • 11.09.2019, 11:03
  • ak
Tomaszów Lubelski: Sejm mają w paluszku (WYNIKI KONKURSU) Fot. Organizatorzy
Wiktoria Światowiec ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim była najlepsza w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sejmie.

Finał drugiej edycji konkursu organizowanego przez tomaszowską Dwójkę odbył się we wtorek (10 września). Wygrała go reprezentantka gospodarzy, a kolejne miejsca na podium zajęli: Karol Mielniczek z SP w Ulhówku i Jakub Pilchoń SP nr 2 w Tomaszowie Lub.

Nagrody zwycięzcom konkursu wręczyli poseł Tomasz Zieliński Poseł oraz starosta Henryk Karwan. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na 12 września do Warszawy. Będą mogli podpatrywać ostatnie posiedzenie Sejmu VIII kadencji.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe