Gm. Komarów-Osada: Mała ojczyzna - Śniatycze

  • 05.09.2019, 06:00
  • m
Gm. Komarów-Osada: Mała ojczyzna - Śniatycze To był trzeci już wieczorek historyczny z cyklu Moja mała Ojczyzna.
W Izbie Tradycji w Śniatyczach mieszkańcy wsi spotkali się na kolejnym wieczorku historycznym. Obejrzeli m.in. prezentację multimedialną na temat historii tej tej miejscowości, słuchali pieśni legionowych. Starsi opowiadali o latach swojej młodości.

25 sierpnia w śniatyckiej Izbie Tradycji mieszczącej się w miejscowej remizo-świetlicy odbył się trzeci już wieczorek historyczny z cyklu "Moja Mała Ojczyzna". W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy Śniatycz oraz zaproszeni goście z Krakowa i Zamościa. Gościem specjalnym była Kazimiera Dworniczak – dyrektor szkoły w Śniatyczach w latach 1958-1990.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe