Hrubieszów: Terminale płatnicze w szkołach i przedszkolach

  • 23.08.2019, 15:21
  • ak
Hrubieszów: Terminale płatnicze w szkołach i przedszkolach Fot. pixabay.com
Od nowego roku szkolnego, czyli dokładnie od 2 września w hrubieszowskich szkołach i przedszkolach wszelkie płatności będzie można realizować kartą.

W ten sposób rodzice będą mogli uiszczać czesne za przedszkole czy też opłacać w szkołach obiady dla swoich pociech. O tej nowości miasto poinformowało na swoim facebookowym profilu.

Wprowadzenie możliwości płacenia kartą nie oznacza, że nie będzie już można regulować innymi metodami. Nadal będzie możliwe dokonywanie przelewów czy po prostu używanie gotówki. Szczegółowe informacje na temat kont będą dostępne stronach internetowych i tablicach ogłoszeń w poszczególnych placówkach.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe