Zamość: Piknik Rodzinny u Łukasińskiego. Spółdzielnia zaprasza na imprezę

  • 23.08.2019, 08:00
  • ak
Zamość: Piknik Rodzinny u Łukasińskiego. Spółdzielnia zaprasza na imprezę Fot. A. Szewc/Archiwum
To już tradycja, że w ostatnią niedzielę sierpnia Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego organizuje dużą imprezę na pożegnanie lata. Tegoroczny Piknik Rodzinny zaplanowano na 25 sierpnia. Odbędzie się jak zwykle na tereach rekreacyjnych nad Łabuńką.

Festyn ma się rozpocząć o godz. 16. W programie znajdzie się, jak zwykle, mnóstwo atrakcji. Przewidziano blok imprez dla najmłodszych z animacjami, konkursami i grami. Ze specjalnym programem wystąpi zespół z Klubu Seniora "U Waleriana". Koncertować ma zespół Coco Jambo. Wystąpi również kabaret Leopolis ze Lwowa. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Baskbeat, a na zakończenie planowany jest widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

CZYTAJ TAKŻE: PIKNIK RODZINNY NAD ŁABUŃKĄ (ZDJĘCIA, FILMY)

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe