Anna Przytuła: Przede wszystkim drogi

  • 21.08.2019, 16:03
  • Rozmawiała Agnieszka Piela
Anna Przytuła: Przede wszystkim drogi
Rozmowa z Anną Przytułą, przewodniczącą Zarządu Osiedla Świętego Piątka, kończymy cykl spotkań z przewodniczącymi osiedli.

Czym charakteryzuje się osiedle św. Piątka? 

 – Osiedle Świętego Piątka to teren od ulicy Partyzantów, po rzekę Łabuńkę, poprzez Narutowicza, Żdanowską, Lipską, po ul. Ogrodową. W stosunku do zajmowanej powierzchni zamieszkuje je stosunkowo mała liczba mieszkańców. Jest to bardzo spokojne osiedle domków jednorodzinnych i kilku niewielkich bloków mieszkalnych. Składa się z dwóch części, starszej i stosunkowo nowej. Mieszka się tu spokojnie, a mieszkańcy wykazują duży stopień "patriotyzmu lokalnego".

 

Jak została Pani przewodniczącą?

 – Jestem osobą dynamiczną. W 2015 roku, dostrzegając społeczną potrzebę, postanowiłam wystartować w wyborach na Przewodniczącego Osiedla. Mieszkańcy mnie poparli i wygrałam. Jestem przewodniczącą drugą kadencję.

Cała rozmowa dostępna tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Rozmawiała Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe