Wystawa w Sitnie trwa (ZDJĘCIA)

  • 07.07.2019, 07:00
  • red.
Wystawa w Sitnie trwa (ZDJĘCIA) Fot. A. Piela
Jeszcze tylko dzisiaj (9 lipca) można wybrać się do Sitna na XXXIII Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku prezentuje się tam aż 400 wystawców z całej Polski.

Już wczoraj odbyły się pierwsze konkursy bydła. O ich wynikach poinformujemy w najbliższym wydaniu papierowym Kroniki Tygodnia. 

A co odbędzie się dzisiaj? Na godz. 9 planowana jest msza pod pałacem, po niej powitanie gości i przemarsz z orkiestrą na główny plac. O godz. 11 ma się odbyć prezentacja nagrodzonych zwierząt i wręczenie pucharów za zdobycie czempionatów.

Po południu zaczną się jeszcze koncerty praz pokazy sprawności ułańskiej w wykonaniu Ochotniczego Szwadronu Kawalerii w Barwach 9. Pułku Ułanów Małopolskich w Zamościu.

Cały czas można też podziwiać wystawiony w Sitnie sprzęt,m.in. ciągniki i samochody. Na miejscu są producenci pasz, dodatków paszowych i nawozów. ciągników i samochodów. Nie brakuje firm budowlanych, handlujących wyposażeniem budynków inwentarskich. Można także kupić kwiaty doniczkowe, sadzonki drzew i krzewów, dzieła twórców ludowych i rzemieślników. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe