Biłgoraj: Starosta rozdał gminom pieniądze. Zbudują chodniki

  • 01.07.2019, 07:18
  • ak
Biłgoraj: Starosta rozdał gminom pieniądze. Zbudują chodniki Fot. pixabay.com
Skończy się chodzenie po ulicy. Sześć gmin otrzymało łącznie 650 tys. zł od biłgorajskiego starosty i mają za to budować chodniki.

Pieniądze zostały rozdysponowane w ramach programu Poprawy Bezpieczeństwa Pieszych Uczestników Ruchu. Oficjalnie podsumowano go w zeszłym tygodniu, a samorządowcy podpisali promesy na przekazanie dotacji.

Pieniądze na budowę chodników trafią do gmin: Biłgoraj, Tereszpol, Tarnogród, Turobin, Księżpol i Potok Górny. 

To już kolejna edycja tego programu w powiecie biłgorajskim. W pierwszej do gmin trafił blisko milion złotych, w drugiej - 550 tys. zł, teraz 650 tys. zł. Te pieniądze mają wystarczyć na zbudowanie blisko 3,5 km chodników.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe