Hrubieszów: Konferencja dla przedsiębiorców

  • 27.06.2019, 05:42
  • ak
Hrubieszów: Konferencja dla przedsiębiorców Fot. pixabay.com
Na jakie ulgi mogą liczyć ci, którzy zdecydują się inwestować w Hrubieszowie lub okolicznych gminach? Temu zagadnieniu poświęcona będzie zaplanowana na dzisiaj konferencja organizowana przez burmistrza miasta oraz Tarnobrzeską Specjalną Strefę Ekonomiczną i Agencję Rozwoju Przemysłu.

Spotkanie biznesowe w Hotelu Gniecki na ul. Kolejowej rozpocznie się o godz. 13. W programie m.in. prelekcja Adama Kuśnierza, dyrektora oddziału ARP w Tarnobrzegu na temat "Nowe zasady funkcjonowania specjalnej strefy ekonomicznej w oparciu o ustawę o wspieraniu nowych inwestycji. Zwolnienia z podatku dochodowego na terenie powiatu hrubieszowskiego". Z kolei wiceburmistrz Hruboeszowa Paweł Wojciechowski mówić będzie o zasadach uzyskania zwolnienia z podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Hrubieszowa.

Redakcja Kroniki Tygodnia jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe