Policjant odebrał sobie życie

  • 25.06.2019, 05:00
  • roh
Policjant odebrał sobie życie
Paweł M., 34-letni policjant komendy w Tomaszowie Lubelskim, odebrał sobie życie strzałem w głowę. Jego zwłoki znaleziono w Hopkiem (gm. Łaszczów) nocą z czwartku na piątek 21 czerwca.

Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Lubelskim nie komentuje tragicznego zdarzenia. Komunikat w sprawie śmierci 34-letniego Pawła M. wydała w poniedziałek (24 czerwca) zamojska Prokuratura Okręgowa, która nadzoruje śledztwo w tej sprawie.

"Z dotychczas poczynionych ustaleń wynika, że w nocy na 21 czerwca 2019 roku na terenie placu składu buraczanego w miejscowości Hopkie, ujawniono zwłoki funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim Pawła M. z raną postrzałową głowy".

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


CZYTAJ TAKŻE: ZABIŁA SIĘ Z MIŁOŚCI DO KSIĘDZA

CZYTAJ TAKŻE: DZIECKO CHCIAŁO SIĘ ZABIĆ, MATKA ZOSTAŁA SKAZANA

CZYTAJ TAKŻE: TRAGEDIA W DOŁHOBYCZOWIE. SAMOBÓJSTWO ŻONY I MĘŻA

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kamil
Kamil 18.07.2019, 12:55
Szkoda dzieci bo niestety iwona ich nie wychowa na porzadnych ludzi tylko zniszczy tak jak meza, ale czego sie spodziewac po takiej rodzince, mamusia nie byla lepsza tez lublila zabawe i mezczyzn.
Baba
Baba 01.07.2019, 10:43
Nareszcie dali spoko wdowce
ppp
ppp 27.06.2019, 09:51
Jakby to był zawód miłosny to by ją też mógł zabić, tak robią właśnie w imie miłości
M
M 29.06.2019, 11:46
Czasami tak sobie myślę skąd biorą sie tacy "mądrzy"ludzie co wszystko wiedzą? Wniosek z tej "madrosci" osoby pod pseudonimem "ppp" że kazdy kto popełnia samobójstwo z miłości zabija też drugą osobę. Skad ty masz taką genialną wiedze?
Ktoś
Ktoś 26.06.2019, 23:37
Masakra! Co Was to obchodzi kto co jak kiedy i gdzie... Nie wiecie jak było naprawdę to Zajmijcie się wszyscy swoim życiem a nie oceniacie czyjeś. Czy to jej wina czy jego nie wasz interes. Pilnujcie swojego. Tak miało być i tak się stało że nie zyje...nie znam tych ludzi wogole ale im współczuję że tacy jak wy ich oceniaja. Zajmijcie się wszyscy swoim życiem i swoimi rodzinami bo nikt kuźwa idealny nie jest!
Ana
Ana 29.06.2019, 16:14
Dokładnie tak, jakby każdy się zajął sobą i swoim życiem wszyscy bylibyśmy szczęśliwsi
Ja
Ja 26.06.2019, 22:28
A może ta kobieta już nie dawała rady, miała racje że od niego odeszła. Sama widziałam jak ją publicznie pobił. Mężczyzna który podnosi rękę na kobietę nie jest wart niczego!!
M
M 27.06.2019, 07:53
Teraz najbliżsi będą bronić swoich, ale jak bił to tez bym odeszła.
ufo
ufo 26.06.2019, 19:10
Myslę, ze ta żonka jego to sie cieszy, ze go juz nie ma. Chciała nowego życia to ma ...
Ja
Ja 26.06.2019, 22:29
Też bym się cieszyła.
Xyz
Xyz 26.06.2019, 17:23
Dajcie spokuj juz go po chowa li a kto sie przyczynil do smierci bedzie zyl z tym do konca swoich dni jesli ma jakiekolwiek sumienie
oli
oli 26.06.2019, 19:11
ona nie ma sumienia
xxx
xxx 26.06.2019, 13:49
To jego żony wina. wszystko przez nią.
Policjant Marek
Policjant Marek 26.06.2019, 12:34
Nie którzy polacy to idioci. Czy w Policji nie ma idiotów ?! Są idioci w Policji.
anonimka
anonimka 26.06.2019, 09:33
Niech napiszą prawde dlaczego posunął się do ostateczności... Ludzie niech się dowiedzą i nie wypisują głupstw
Sąsiad
Sąsiad 26.06.2019, 13:48
Zrobił to przez żone, zostawila go, zabrala dzieci bo chciała nowego życia
Ja
Ja 26.06.2019, 22:24
A co? Miała podzielić na to zeby ją bił. Miała rację idiota nie był wart żadnej kobiety.
JJA
JJA 26.06.2019, 09:05
A Budował taki ładny dom już był prawie cały skończony
M
M 27.06.2019, 11:57
Ot i mądry komentarz jakby to było najważniejsze, a nie czlowiek
zx
zx 26.06.2019, 13:46
Wszystko przez Iwone
Bona
Bona 25.06.2019, 22:25
Gosc byl super tylko zonka nieteges
Aga
Aga 26.06.2019, 13:46
Kelnereczka bez rozumu
Ggh
Ggh 25.06.2019, 20:17
Dlaczego zawsze jak policjant odbierze sobie życie to napewno miał problemy rodzinne. W pracy napewno wszystko było w porządku. Może czas już zaprzestać zamiatac pod dywan że w pracy jest w porządku. Nie jest w porządku.
Sasiad
Sasiad 26.06.2019, 13:45
Pawła żona zostawiła. Zachciało sie jej nowego życia.
Jbc
Jbc 25.06.2019, 19:03
Ale to juz nie pierwsza ofiara z komedy tomaszów znajomy tez tam pracował i odebrałrał sobie sobie zycie. Przypadek????A moze zbiek okolicznosci ????
Wicisz i nie gszmisz
Wicisz i nie gszmisz 25.06.2019, 19:19
Zbiek...
Roman
Roman 25.06.2019, 18:52
W Wolce Pukarzowskiej do Hopkiego to co najmniej2 km
G
G 25.06.2019, 17:15
Nie śmiej zbędnych spekulacji to tylko twoje błędne przypuszczenia
Ala
Ala 25.06.2019, 17:38
To prawda ....
Ala
Ala 25.06.2019, 16:45
Żona go zostawiła, dzieci zabrała i zaczęła nowe życie ..... a on nie wytrzymał ...
Sara
Sara 25.06.2019, 21:35
Niestety
Roman
Roman 25.06.2019, 18:54
Tez bys go zostawila
Gosc
Gosc 25.06.2019, 11:28
W Nowym Sączu 51 letni ksiądz ....
adam
adam 25.06.2019, 10:29
Trochę słyszałem o całej sprawie i samobójstwo mi nie pasuje.
resort
resort 26.06.2019, 22:19
Panie Adamie to musimy sprawdzić co wiesz. Do zobaczenia

Pozostałe