Oblegane Agro Targi Wschód

  • 20.06.2019, 06:08
  • r
Oblegane Agro Targi Wschód Targi w ciągu dwóch dni obejrzało 50 tys. osób
Ponad 50 tys. osób odwiedziło Agro Targi Wschód 2019, które odbyły się 8-9 czerwca na terenach Sawa-Expo Skołoszów w woj. podkarpackim.

Frekwencja nie dziwi, bo rolnicy, i nie tylko oni, mogli zapoznać się z ofertą ok. 150 wystawców. Wśród prezentujących się firm znaleźli się m.in. producenci i sprzedawcy ciągników i maszyn rolniczych, nasion, nawozów, środków ochrony roślin. Nie zabrakło rękodzielników oraz firm ogrodniczych. Stoiska wystawiły Państwowe Instytuty Badawcze, uczelnie wyższe oraz rolnicze szkoły średnie. Odbywały się także pokazy pracy maszyn, konkursy, funkcjonowało miasteczko rozrywki dla dzieci, a atrakcją był lot samolotem Cessna.

Wśród gości, którzy odwiedzili III Agro Targi Wschód, znaleźli się m.in.: Grzegorz Pięta – dyrektor generalny Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa; Maria Fajger – prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji; Anna Schmidt-Rodziewicz – poseł na Sejm RP, Jolanta Sawicka – dyrektor KRUS oddział w Rzeszowie, Piotr Pilch – wicemarszałek Województwa Podkarpackiego oraz Lucyna Podhalicz – wicewojewoda podkarpacki. Targi odwiedzili także Viktor Sheremeta – wiceminister Rolnictwa Ukrainy oraz Ivan Pankiv – doradca Ministra Rolnictwa Ukrainy wraz z delegacją ukraińskich rolników.   

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

r

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe