Dni Łaszczowa 2019 (PROGRAM)

  • 02.06.2019, 07:00
  • ak
Dni Łaszczowa 2019 (PROGRAM)
Przede wszystkim koncerty muzyczne, ale też występy kabaretowe oraz gdy i zabawy czekać będą na uczestników tegorocznych Dni Łaszczowa. Impreza jest planowana na ostatni weekend tego miesiąca.

Zabawa zostanie zorganizowana na placu przy stadionie sportowym. Zacznie się w sobotę (22 czerwca) o godz. 19. W programie m.in. koncert grupy Dance Express, a później zabawa pod gołym niebem z zespołem 4HEVEN.

W niedzielę (23 czerwca) w tym samym miejscu z recitalem wystąpi Krystyna Giżowska, a swój kabaretowy program pokaże Jerzy Kryszak. Będzie też koncert zespołu TopOne i kolejna dyskoteka z 4HEVEN. 

Przez dwa dni czynne też będą stoiska gastronomiczne i plac zabaw dla dzieci.

Redakcja Kroniki Tygodnia jest patronem medialnym Dni Łaszczowa 2019.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 03.06.2019, 13:58
Impreza dla seniorów, a co młodzież ma robić?

Pozostałe