Gm. Tomaszów Lubelski: Nie będą głodni. Paczki z jedzeniem dla 800 osób

  • 24.05.2019, 12:30
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Nie będą głodni. Paczki z jedzeniem dla 800 osób Fot. UG Tomaszów Lubelski
Przez dwa dni (20-21 maja) w remizie w Łaszczówce (gm. Tomaszów Lubelski) najuboższym mieszkańcom wydawano paczki z żywnością. Z pomocy skorzystało 800 osób.

Otrzymać wsparcie mogli tylko najubożsi. Mieszkańców zakwalifikowanych do otrzymania paczek typował spośród swoich podopiecznych Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Dystrybucją żywności przekazanej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym zajęli się przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Tomaszów Lubelski. Swoich pracowników oddelegował również GOPS, a wsparcia udzieliła również gmina.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe