Biłgoraj: Krajoznawcy na medal

  • 19.05.2019, 07:00
  • ak
Biłgoraj: Krajoznawcy na medal Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Uczniowie Gimnazjum Powiatowego, a także Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju wygrali wojewódzki etap Ogólnopolskieho Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego.

Konkurs został zorganizowany w Biłgoraju. miejscowe LO im. ONZ, a także działające przy liceum Gimnazjum Powiatowe reprezentowały trzy drużyny.

W kategorii gimnazjalistów wygrała ekipa w składzie: Julia Rębacz, Konrad Deryło i Szymon Krzesiński. W grupie szkół średnich tytuł mistrzów województwa zdobyli licealiści: Anna Skubis, Maksymilian Wachowicz i Jakub Złomański. Na podium w tej kategorii stanęli także Michał Kleban, Martyna Koman i Nela Fusiarz.

Zwycięzcy  uzyskali awans do finału centralnego, który na przełomie maja i czerwca odbędzie się w Augustowie na Podlasiu.

Opiekunem biłgorajskich drużyn jest Mirosław Obszański.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe