Biłgoraj: Motyle historie na wystawie w BCK

  • 18.05.2019, 15:00
  • lew
Biłgoraj: Motyle historie na wystawie w BCK
Do 2 czerwca w galerii Biłgorajskiego Centrum Kultury można oglądać wystawę fotografii Pawła Borkowskiego "Motyle skrzydła". Znajdują się na niej zdjęcia przedstawiające niezwykłe sceny z życia tych owadów.

Wystawa "Motyle skrzydła" stara się połączyć ukazanie piękna motyli i szczegółów ich życia. Autor sporo miejsca poświęca na pokazanie stadiów rozwojowych motyli, jak gąsienice i poczwarki, ale można też zobaczyć fotografie przedstawiające niezwykłe sceny z życia tych owadów.

Paweł Borkowski ma na swoim koncie m.in. cztery wystawy autorskie o motylach, dwa kalendarze z motylami, publikację zdjęć przez "National Geographic" oraz drugą nagrodę w XIII edycji konkursu fotograficznego "Parki Narodowe" zorganizowanego w 2012 r. pod patronatem Związku Polskich Fotografów Przyrody. Jego zdjęcia wykorzystano w prestiżowych kalendarzach Amerykańskiego Towarzystwa Entomologicznego. Autor jest absolwentem Wydziału Ogrodniczego SGGW w Warszawie. Paweł Borkowski zajmuje się również fotografią analogową i kolekcjonowaniem starych aparatów. Od kilku lat poszukuje swojej drogi, mieszając style i intensywnie fotografując architekturę i pejzaże.

Wstęp na wystawę "Motyle skrzydła" jest wolny.

lew
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe