Hrubieszów: Najlepsi w ruchu drogowym. Kto wygrał policyjny turniej?

  • 13.05.2019, 06:09
  • ak
Hrubieszów: Najlepsi w ruchu drogowym. Kto wygrał policyjny turniej? Fot. KPP Hrubieszów
W piątek (10 maja) w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie odbył się Powiatowy Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych, a także Turniej Motoryzacyjny dla młodzieży ze szkół średnich.

Młodsi uczestnicy musieli wykazać się wiedzą podczas testu, pokonać tor sprawnościowy, prawidłowo poruszać się rowerem po "miasteczku ruchu drogowego" . Brali też udział w konkurencji z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W grupie wiekowej 10-12 lat zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Werbkowicach. Natomiast wśród uczestników powyżej 13 roku wygrali uczniowie SP w Uchaniach. I to te dwa zespoły będą reprezentować powiat hrubieszowski w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W turnieju motoryzacyjnym zwyciężyła drużyna z Technikum Zespołu Szkół nr 1 w Hrubieszowie.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
budowniczy polski ludowej
budowniczy polski ludowej 13.05.2019, 23:38
Pewnie mistrz kielni z drogówki ):

Pozostałe