Zamość: Wielki koncert disco na zakończenie Juwenaliów PWSZ! [ZDJĘCIA, WIDEO]

  • 10.05.2019, 22:07
  • bw
Zamość: Wielki koncert disco na zakończenie Juwenaliów PWSZ! [ZDJĘCIA, WIDEO]
Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica za nami! Dziś (10 maja) zakończyły się wielkim koncertem disco na Rynku Wielkim w Zamościu.

Koncert rozpoczął się o godzinie 18:00. Na początku ogłoszono wyniki konkursu na Miss gazety akademickiej ''Skafander''. Tytuł I Wicemiss i tytuł Miss Czytelników „Skafandra” przypadł Karolinie Szewczyk z ZSP nr 3 w Zamościu. Tytuł II Wicemiss zdobyła Katarzyna Sznur z Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie a zwyciężyła  Aleksandra Jędrzejewska z LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim. 

Po wyłonieniu Miss przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły gwiazdy muzyki disco: Shantel, po 19-tej Defis i przed 21 zespół Power Play. 

Studenci i mieszkańcy bawili się w rytm najbardziej znanych hitów ''NajPiękne'', ''Miła ma'' czy ''Co ma być to będzie''.

Koncert na Rynku Wielkim zakończył 3-dniowe Juwenalia PWSZ, które rozpoczęły się w środę, 8 maja. Podczas nich młodzież bawiła się podczas konkursów, rozgrywek sportowych, wybrała Miss i Mistera PWSZ.

Poniżej obszerna fotorelacja z wydarzenia. 

bw

Zdjęcia (45)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
technik
technik 12.05.2019, 10:05
Szkoły wyższe w Zamościu to wielka pogarda dla studiów wyższych .Poziom i kształcenie jest niskie ,po takich studiach praca w markecie , za ciecia , maksymalnie przedstawiciel handlowy A do Marzeny K która skończyła licencjat reprezentuje patologie [ jest prostytutką ] myślała że wyższe wykształcenie WSZiA w Zamościu daje szansę na dobrą .na prowincji .
Marzena   Kilarska  [  mała  ciasna  ]
Marzena Kilarska [ mała ciasna ] 11.05.2019, 19:40
Juwenalia Wyższej Szkoły IM . Koziołka Matołka .To prawda jaka uczelnia taka muzyka .
Studentka PWSZ
Studentka PWSZ 12.05.2019, 00:30
Widzi Pani,ja się za matołka nie uważam. 😁
AntyDiscoPolo
AntyDiscoPolo 11.05.2019, 18:34
Jaka uczelnia takie disco.

Pozostałe