Zamość: I Bieg "Krok za krokiem"

  • 11.05.2019, 15:29
  • Materiał nadesłany
Zamość: I Bieg "Krok za krokiem"
Takiej imprezy jeszcze w Zamościu nie było. Po raz pierwszy odbędzie się w piątek, 17 maja. I Bieg "Krok za krokiem" w Zamościu jest organizowany w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

To wydarzenie adresowane jest do wszystkich, którzy cenią zdrowy tryb życia i preferują aktywne spędzanie czasu. Uczestnicy biegu będą mieli szansę wykazać się w czterech konkurencjach, takich jak: running team (osoba z niepełnosprawnością na wózku biegnąca z asystentem), bieg na race runnerze, jazda na wózku aktywnym bądź elektrycznym oraz nordic walking.

Przewidziane są również występy artystyczne i inne atrakcje. Podczas imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka funduszy na budowę Domu Rodzinnego przy ul. Kresowej w Zamościu.

Szczegółowy program:

10.00 otwarcie imprezy
10.10 występy artystyczne
11.00 running team* 
11.30 jazda na wózku 
11.30 bieg na race runnerach 
12.00 nordic walking 
12.30 zakończenie części sportowej
12.30 występy artystyczne i wręczenie dyplomów

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe