Zamość, Hrubieszów: Poradzą konsumentom

  • 16.12.2016, 09:00
  • mk /polub nas na Facebook
Zamość, Hrubieszów: Poradzą konsumentom Facebook/Dextrum
Bezpłatną, świąteczną pomoc prawną oferuje w grudniu konsumentom Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji, Innowacji i Rozwoju Społecznego "DEXTRUM". Porad u ekspertów będzie można zasięgnąć w Zamościu i Hrubieszowie.

W specjalnych samochodach, które zaparkują przed sklepami sieci Kaufland, będzie jeździło dwoje ekspertów, którzy będą udzielać bezpłatnych porad konsumentom. Będzie można m.in. uzyskać informacje o prawach konsumenta, kredycie konsumenckim, usługach turystycznych, przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym, gwarancji, rękojmi za towar, o ochronie danych osobowych, o ochronie konkurencji i konsumentów. 

Więcej w najnowszym numerze "Kroniki Tygodnia".

mk /polub nas na Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe