Biłgoraj: Maturzyści z ZSBiO już mają indeksy na AGH

  • 29.04.2019, 08:09
  • ak
Biłgoraj: Maturzyści z ZSBiO już mają indeksy na AGH Fot. ZSBiO Biłgoraj
Sukces uczniów Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Tomasz Maciocha i Michał Klimek z powodzeniem startowali w Olimpiadzie„O Diamentowy Indeks AGH”. Obaj mają zapewnione studia na krakowskiej uczelni.

Tomasz Maciocha uzyskał tytuł laureata w dziedzinie fizyki, a Michał Klimek brał udział w zmaganiach matematycznych. Obaj mogą zostać przyjęci na Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie z pominięciem procedury rekrutacyjnej.

Na tej samej uczelni dzięki sukcesom w tej samej olimpiadzie mogą też studiować uczniowie I LO im. Jana Zamoyskiego w Zamościu oraz LO im. ONZ w Biłgoraju. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Przypomnijmy, że Michał Klimek z ZSBiO w Biłgoraju jest na tyle świetnym matematykiem, że indeks zdobył też w innym konkursie. Został laureatem podobnego konkursu organizowanego przez Politechnikę Krakowską. O jego sukcesie pisaliśmy TUTAJ.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe