Zamość: Stulatek Mechanik. ZSP nr 2 szykuje się do jubileuszu

  • 13.04.2019, 06:00
  • ak
Zamość: Stulatek Mechanik. ZSP nr 2 szykuje się do jubileuszu Fot. ZSP nr 2 Zamość
W tym roku mija 100 lat działalności zamojskiego Mechanika, czyli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Placówka przygotowuje się do obchodów jubileuszu, a główne uroczystości zaplanowano na 4 października.

Dokładny program obchodów nie jest jeszcze znany. Wiadomo jednak, że z okazji 100-lecia Mechanika zostanie wydana obszerna, kolorowa, licząca 300 stron monografia poświęcona szkole i jej wieloletniej historii oraz czasom współczesnym. Znaleźć się w niej mają wspomnienia absolwentów i nauczycieli, lista pracowników i byłych uczniów, a także bogata kolekcja zdjęć.

Materiał do publikacji jest jeszcze kompletowany. Stąd apel społeczności szkolnej do byłych pracowników, uczniów oraz sympatyków szkoły o udostępnienie zdjęć czy wspomnień. Można to wszystko przesyłać na adres mailowy: [email protected] lub szkolny: [email protected] z dopiskiem: 100-lecie, ale też zgłaszać telefonicznie na numer: 84 639 60 28.

Mile widziane będzie też wsparcie finansowe. Każdy ze sponsorów, jeśli wyrazi na to zgodę, zostanie umieszczony na oficjalnej liście fundatorów.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe