Zamość: Trzeci dzień strajku nauczycieli. Egzaminy gimnazjalne rozpoczęły się bez przeszkód

  • 10.04.2019, 10:03 (aktualizacja 10.04.2019, 10:06)
  • bw
Zamość: Trzeci dzień strajku nauczycieli. Egzaminy gimnazjalne rozpoczęły się bez przeszkód
Trwa 3. dzień ogólnopolskiego strajku nauczycieli. W Zamościu, jak poinformowała dzisiaj rano dyrektor wydziału oświaty, Agnieszka Kowal egzaminy gimnazjalne odbywają się bez przeszkód.

Dziś (10 kwietnia) o godzinie 9.30 przed zamojskim ratuszem odbył się krótki briefing prasowy dotyczący strajku nauczycieli w Zamościu. Jak poinformowała dziennikarzy Agnieszka Kowal, dyrektor wydziału oświaty strajk nie przeszkodził w przeprowadzeniu egzaminów. 

Z informacji, jakie zamojski magistrat przekazał we wtorek, wynika, że tego dnia strajkowało 46,09 proc. nauczycieli zatrudnionych w zamojskich publicznych placówkach oświatowych, szkołach i przedszkolach.

bw
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe