Zamość: Będzie piękniej przy II LO

  • 10.04.2019, 07:00
  • bw
Zamość: Będzie piękniej przy II LO
Projekt uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu znalazł się w gronie sześciu przedsięwzięć nagrodzonych przez kapitułę konkursu "Młodzi obserwatorzy przyrody". Szkoła otrzyma grant w wysokości 5 tys. zł.

Młodzi obserwatorzy przyrody to ogólnopolski konkurs organizowany przez fundację Veolia. Wzięły w nim udział dzieci i młodzież z Chrzanowa, Świecia, Tarnowskich Gór i Zamościa. W pierwszym etapie konkursu uczniowie m.in. nagrywali filmiki promujące. Do drugiego etapu zakwalifikowano 50 zespołów, które do lutego stworzyły ostateczne wersje projektów. W III etapie 20 najlepszych projektów oceniali internauci i jury konkursu. 6 z nich  otrzyma granty. 

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe