Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ laureatkami ogólnopolskiego konkursu

  • 06.04.2019, 07:00
  • ak
Biłgoraj: Uczennice LO im. ONZ laureatkami ogólnopolskiego konkursu Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Nagroda, wyróżnienie oraz klasyfikacja do wystawy pokonkursowej – to efekt udziału uczennic Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ziemia jest jedna – LAS” organizowanym przez Galerię MDK „Śródmieście” we Wrocławiu.

Licealistki z Biłgoraja przygotowały na ten konkurs grafiki. Jedną z dwóch głównych nagród otrzymała pierwszoklasistka Edyta Siwko. Wyróżniona została natomiast Marlena Paluch z klasy III. Do wystawy pokonkursowej zostały zakwalifikowane prace Adrianny Jurczak i Klaudii Gałki oraz Zuzanny Markiewicz.

Na konkurs wpłynęło 1097 prac plastycznych (malarstwo, rysunek, grafika, rzeźba, fotografia) ze 112 placówek oświatowych i pracowni plastycznych z całej Polski.

Licealistki z Biłgoraja uczą się w klasach o profilu graficznym i pracują pod kierunkiem Anny Dobraczyńskiej, nauczycielki grafiki komputerowej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe