Zamość: Pracodawcy mają problem

  • 04.04.2019, 07:09 (aktualizacja 11.06.2019, 13:03)
  • bw
Zamość: Pracodawcy mają problem W debacie wzięli udział przedstawiciele samorządu i pracodawcy.
O trudnej sytuacji w mikroprzedsiębiorstwach, rozwoju rynku, bezrobociu i pracownikach z Ukrainy dyskutowali przedsiębiorcy i samorządowcy podczas konferencji "Aktualne wyzwania rynku pracy".

Konferencja zorganizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu odbyła się 22 marca w hotelu Artis. Uczestniczyło w niej kilkudziesięciu przedstawicieli firm z regionu.

Głównym punktem konferencji była dyskusja panelowa, w której wzięli udział: Andrzej Wnuk  prezydent Miasta Zamość, Stanisław Grześko – starosta zamojski, Jacek Męcina z Uniwersytetu Warszawskiego, Marian Hawrylak  – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu, Małgorzata Fiedur – właścicielka firmy "Marboss", Kazimierz Misztal – burmistrz Krasnobrodu i Szymon Tokarski – dyr. zarządzający ZPH "Siatex".

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe