Święto wszystkich pań. Dzień Kobiet w Łaszczowie

  • 14.03.2019, 08:11
  • Materiał nadesłany
Święto wszystkich pań. Dzień Kobiet w Łaszczowie Fot. GOK Łaszów
W piątek 8 marca z okazji Dnia Kobiet wyjątkowy koncert, w prezencie dla wszystkich pań zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Łaszczowie.

Na wydarzenie przybyło ponad 100 osób. 

Goście mieli okazję posłuchać występów dzieci uczęszczających na zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Łaszczowie. Były to występy Zespołu gitar klasycznych, instrumentów klawiszowych oraz Orkiestry Młodzieżowej działającej w Łaszczowie. Ponadto czas obecnym gościom umilił Emil Mazurkiewicz, który przedstawił recital akordeonowy. Ponadto Burmistrz Łaszczowa – Pani Aleksandra Pietrasz wręczyła wszystkim obecnym Paniom tulipany.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łaszczowie Leszek Trześniowski przygotował dla Pań z okazji ich święta słodki poczęstunek - tort.

Więcej relacji z obchodów Dnia Kobiet z wielu miejscowości w naszym regionie znajdziecie w najnowszym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia, które ukazało się we wtorek, 12 marca.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe