Gm. Tomaszów Lubelski: Możesz uratować życie - dzielnicowy odwiedził dzieci w Majdanku

  • 13.02.2019, 13:00
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Możesz uratować życie - dzielnicowy odwiedził dzieci w Majdanku Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Policjant z posterunku w Suścu odwiedził dzieci, które w świetlicy w Majdanku (gm. Tomaszów Lubelski) spędzają zimowe ferie.

Spotkanie poświęcone było przede wszystkim nauce udzielania pierwszej pomocy. Mł. asp. Janusz Piwko, który przeszedł specjalistyczny kurs w tym zakresie dzielił się z dziećmi całą swoją wiedzą i umiejętnościami.

– Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały prelekcji, po czym bardzo chętnie wzięły udział w części praktycznej. Zapoznały się ze sprzętem będącym na wyposażeniu Policji. Zostały im również rozdane malowanki o tematyce bezpieczeństwa na drodze – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe