Stary Zamość: Zabił człowieka i uciekł. Sprawca jechał matizem

  • 12.02.2019, 13:42
  • ak
Stary Zamość: Zabił człowieka i uciekł. Sprawca jechał matizem Fot. KMP Zamość
Wciąż nie wiadomo, kto spowodował wypadek, w którym zginął 36-letni mieszkaniec gminy Zamość. Policjanci szukają sprawcy i apelują o pomoc do wszystkich, którzy mogliby przyczynić się w ustaleniu personaliów tej osoby.

Przypomnijmy, że do wypadku doszło nocą z soboty na niedzielę (9/10 lutego) w Starym Zamościu na drodze krajowej nr 17. Kiedy rano znaleziono w przydrożnym rowie 36-latka, mężczyzna już nie żył. 

Policjanci natychmiast zaczęli szukać sprawcy, m.in. zabezpieczyli monitoring, przesłuchali świadków, ale dotychczas nie trafili na ślad człowieka, który potrącił 36-letniego mężczyznę, a później odjechał w kierunku Zamościa nie próbując nawet udzielić mu pomocy. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że sprawca poruszał się najprawdopodobniej samochodem daewoo matiz.

– Śledczy apelują do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia, samochodu uczestniczącego w wypadku lub jego kierowcy. Wszelkie informacje można przekazać: osobiście w dowolnej jednostce policji, dzwoniąc pod numer telefonu 112 lub bezpośrednio policjantom z Zamościa (tel. 84 677 14 17). Informacje takie można przekazać także anonimowo – zapewnia Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

 

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ExMieszkaniec
ExMieszkaniec 22.02.2019, 16:53
Zbigniew R. Ten co księdzem chciał być?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.02.2019, 11:27
Pewnie ze zlapali. A kogo? Tego z Udrycz o ktorym tu jeden wspomnial- Zbigniewa R
Goscio jechal w nocy, darl przez zabudowany i uderzyl w 36 latka na przejsciu dla pieszych, tak ze cialo znalazlo sie 20m dalej. Nastepnie sciagnal je do rowu i zwial. Nad ranem jechalem bylo to w godzinach 9-10 i policja kierowala tam ruchem, stal w rowie parawan.
Z kamer od Tadka Pieczykolana z hotelu ktory znajduje sie po drugiej stronie, sprawdzili monitoring i doszli ze samochod ktorym jechal sprawca to daewoo matiz koloru zlotego. Wczeto poszukiwania i policja na tygodniu zajechala do wsi Udrycze, do wlasciciela takoewgo samochodu na ogledziny. Gosciu posiadal dwa auta to dobre postawil na podworzu a matiza ukryl w garazu. Prawdopodobnie kiedy musial juz pokazac auto, nie mial wyjscia i przyznal sie do wszystkiego. Wczesniej siedzial juz w wiezieniu za inne przewinienia. Prawdopodopbnir troche sobie po siedzi, prawdopodobnie tez gdyby zadzwonil na miejscu wypadku po pogotowie, denat mialby szanse na iuratowanie mu zycia.
Nie jest mile to pisac, ale ze znam te miejscowosci bardzo dobrze, mowie o tym czego juz w gazetach nie pisza. Sadze ze dajmy juz temu spokoj, wszystko juz wiadomo. Uwazam temat za zamkniety...
Wikulina
Wikulina 17.02.2019, 20:21
A niby skad masz tyle informacji o sprawcy? I skad wiedza, ze wogole zatrzymal sie po uderzeniu? Niby chcesz skonczyc temat, a piszesz kolejne bajki Mieszkańcu...
Ann
Ann 16.02.2019, 08:12
A skąd to wiadomo
Kris
Kris 14.02.2019, 19:31
Podobno ktos cialo do rowu sciagal
Amelia
Amelia 14.02.2019, 19:11
Kamery powinny byc wszedzie i nie byloby priblemu
Xxx
Xxx 14.02.2019, 16:08
Sprawca z udrycze-koniec Zbigniew r. Wszystko wiadomo.
Mieszkaniec gm
Mieszkaniec gm 13.02.2019, 13:15
Wiadomo kto jest ofiarą?
Nieznany
Nieznany 13.02.2019, 12:23
Sprawca złapany, mam nadzieję że dostanie surową karę. Potrącić pieszego i wrzucić do rowu, tylko idiota i debil tak zrobi, to nie człowiek
Medyk
Medyk 13.02.2019, 11:45
Brawo policja dobra robota. Czekam na surową karę dla sprawcy oraz osób które pomagały w zacieraniu śladów, jeśli takie osoby były.
mieszkaniec
mieszkaniec 13.02.2019, 10:59
Jest oficjalne info na stronie Lubelskiej Policji sprawca ujęty to 36 latek z GM Stary Zamość ( prawdopodobnie z Udrycz ) dzień wcześniejkupił ten samochód
TRAT
TRAT 13.02.2019, 10:10
Nigdzie nie ma wzmianki o zatrzymaniu sprawcy. Ktoś sobie żarty robi, a to nie zbyt poważne w tej sytuacji
americano
americano 13.02.2019, 11:38
i co ? głupio ci teraz?
fel8ks
fel8ks 12.02.2019, 20:12
juz go maja
?????
????? 12.02.2019, 22:16
@fel8ks Skąd masz te informację na stronie lubelska policja nie ma wzmianki o niczym takim.
americano
americano 13.02.2019, 00:01
bo rzecznik pracuje 7-15 :)
Marko
Marko 12.02.2019, 21:54
Kobieta czy mężczyzna
mieszkaniec
mieszkaniec 12.02.2019, 21:54
To prawda ,że sprawcę tego wypadku mają kim jest skąd to info?
1705
1705 12.02.2019, 22:10
Pisz zrozumiale.nie wiadomo o co chodzi😡
:*