Hydro-Met P.H.U Jan Kuś

  • 12.02.2019, 12:19 (aktualizacja 12.02.2019, 12:23)
  • bw
Hydro-Met P.H.U Jan Kuś
Firma Hydro-Met P.H.U Jan Kuś istnieje od 1996 r. Aktualnie zatrudnia 12 osób. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Werbkowicach.

Założycielem firmy Hydro-Met jest Jan Kuś. Pomysł na założenie przedsiębiorstwa zrodził się, gdy sklep o podobnym profilu działający w Gminnej Spółdzielni ogłosił upadłość. Firma zajmuje się kompleksową sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych, jak również sprzedażą narzędzi. Hydro-Met świadczy również usługi w branży budowlanej, głównie hydrauliczne. Początki działalności nie były łatwe. Przedsiębiorstwo działało najpierw bez własnego lokalu, co wiązało się z kilkukrotną zmianą miejsca prowadzenia sklepu aż do momentu budowy własnego budynku.

 – Firma Hydro-Met działa na rynku od ponad 20 lat. W tym czasie dzięki zaufaniu, którym obdarzają nas nasi klienci, możemy się stale rozwijać, co przekłada się na dostępność asortymentu, który oferujemy oraz szybkość realizacji zamówień. Bardzo nas cieszy, kiedy zadowoleni klienci polecają nas innym osobom lub firmom, a sami chętnie do nas wracają. Staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, w miarę naszych możliwości służymy również radą i pomocą – mówi założyciel firmy Jan Kuś. 


Hydro-Met P.H.U. Jan Kuś wielokrotnie pomagał i sponsorował różnego typu wydarzenia lokalne, za co otrzymał liczne podziękowania i nagrody. 
Głównym pomysłem na rozwój przedsiębiorstwa jest ciągłe inwestowanie, dlatego zdecydowana większość wypracowanych zysków będzie przeznaczana na dalszy rozwój. 

Firma chce się także dostosowywać do potrzeb rynku, obserwować jak zmienia się rynek i jakie są najnowsze trendy. Dbać o kwalifikacje pracowników, poprzez zapewnienie szkoleń oraz innych możliwości podnoszenia posiadanych umiejętności

Celem firmy jest zagwarantowanie jak największej dostępności różnorodnego asortymentu w atrakcyjnych cenach. 

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Leszek Stanisławczuk
Leszek Stanisławczuk 12.02.2019, 18:04
Firma i personel godny polecenia.

Pozostałe