Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy

  • 04.02.2019, 19:30
  • Kronika Tygodnia
Nowy numer Kroniki Tygodnia już gotowy
Przygotowaliśmy dla Was kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Od wtorku 5 lutego będzie je można kupić w całym regionie. Znowu dostaniecie masę najświeższych informacji z całego regionu.

TEMAT NUMERU >>>> Rośnie agresja. W ostatnim czasie doszło w naszym regionie do kilku bardzo brutalnych napadów. Co powodowało sprawcami? Czasem naprawdę błahe powody.

>>>> Wymagania konkursowe były bardzo duże. Nagrody cenne, ale gdy przyszło co do czego, nauczyciele się ich nie doczekali. Wśród zawiedzionych laureatów jest nauczycielka z Zamościa.

>>>> Głupi żart naraził na koszty nie tylko służby ratownicze, ale także okolicznych przedsiębiorców. Straty wynikające z "bombowego" alarmu w Tomaszowie Lubelskim to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Co grozi żartownisiom?

>>>> W zeszłym roku w województwie lubelskim zgłoszono 1972 wypadki przy pracy w gospodarstwach rolnych, w tym 16 ze skutkiem śmiertelnym.

>>>> Trwa spór kompetencyjny w sprawie budowy spalarni Veolii Wschód w Zamościu. Chodzi o to, kto ma wydać decyzję środowiskową dla tej inwestycji.

>>>> Władze gminy chciały wygasić funkcjonowanie liceum w Łaszczowie, uzasadniając, że do placówki chodzi coraz mniej uczniów, a do szkoły trzeba dokładać coraz więcej.

>>>> Przed sądem w Hrubieszowie rozpoczął się proces Jacka P. oskarżonego o seksualne wykorzystywanie 12-latki.

>>>> 11 lutego 1703 roku pod Zamość podeszły wojska szwedzkie. To oblężenie udało się fortecy odeprzeć. Opisujemy, jak do tego doszło.

>>>> O losach Lebedowiczów, Rutkowskich i Piechów opowiada Waldemar Wawrzecki.

>>>> Na zawodnikach Oscara Tomaszów Lubelski można polegać jak na Zawiszy. Praktycznie nie ma zawodów, w których nie święciliby triumfów.

To jedynie część tematów, które znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe