Kobiecy wieczór w Stylowym

  • 04.02.2019, 07:33
  • Materiał nadesłany
Kobiecy wieczór w Stylowym
Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza panie na Kobiecy wieczór z filmem „Mój piękny syn”. To poruszająca opowieść o losach rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka.

To pierwszy tak szczery i prawdziwy film o bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei. W rolach głównych wystąpili nominowani do Oscara Steve Carell i Timothée Chalamet.

„Mój piękny syn” opowiada historię rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć.

Kobiecy wieczór w Stylowym odbędzie się 7 lutego 2019 o godz. 18:00. Przed seansem konkursy dla Pań.

Bilety: 17 zł (ulg.), 20 zł (norm.)

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe