Krynice: Twoja i Moja historia (WYNIKI KONKURSU)

  • 31.01.2019, 16:00 (aktualizacja 31.01.2019, 16:50)
  • roh
Krynice: Twoja i Moja historia (WYNIKI KONKURSU) Inspiracją do pokazania lokalnych historii były też stare zdjęcia
Pisali wspomnienia, wiersze, odtwarzali pamiętniki, przygotowali prace fotograficzne i plastyczne. Jury wybrało już laureatów czwarta edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego "To Twoja i Moja historia...", organizowanego przez Szkołę Podstawową w Krynicach.

Tegorocznemu konkursowi towarzyszyło hasło "100 lat temu w mojej rodzinie, miejscowości, gminie...". Wśród gimnazjalistów za prace literackie nagrodę specjalną zdobyła Natalia Procner (Rachanie). Pierwsze miejsce przyznano Darii Żukowskiej (SP w Tyszowcach), drugie Sylwii Szeląg, a trzecie Błażejowi Chudydze (obydwoje SP w Krynicach). W kategorii utworów poetyckich nagrodzono Wiktorię Rozrażewską i Jakuba Kulika(Gimnazjum w Rachaniach). Najciekawszą pracę plastyczną przygotowała Oliwia Szykuła, druga nagroda trafiła do Kingi Całki (SP w Krynicach). Za prace fotograficzne nagrodę specjalną zdobył Kacper Machlarz. Pierwsze miejsce przyznano ex aequo Julii Mużacz i Dominikowi Rarotowi (wszyscy SP w Krynicach).

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe