Biłgoraj: Twarze - nowa wystawa w BCK i spotkanie z autorem

  • 19.01.2019, 06:02
  • ak
Biłgoraj: Twarze - nowa wystawa w BCK i spotkanie z autorem
Ekspozycja jest dostępna dla zwiedzających od środy 16 stycznia. Będzie ją można oglądać do 17 lutego, a już w nadchodzącym tygodniu w Biłgorajskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z autorem zdjęć prezentowanych na wystawie "Twarze" - Krzysztofem anin Kuzko.

Krzysztof anin Kuzko to artysta fotografik z Lublina. Jest członkiem honorowym Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im. Edwarda Hartwiga, członkiem GT MOTYCZ i RKF KLATKA. Za swoją działalność twórczą i animacyjną wyróżniony był m.in. srebrnym medalem Zasłużony dla Fotografii Polskiej, ale też medalem Prezydenta Lublina czy nagrodą ANGELUS 2014.

Artysta od lat portretuje ludzi kultury, nauki oraz "pozytywnie zakręconych". Takie też zdjęcia można oglądać w BCK. Ta wystawa jest 29 indywidualną w jego karierze.

Z Krzysztofem anin Kuzko będzie się można w Biłgoraju spotkać we wtorek (22 stycznia) o godz. 12 w Galerii BCK.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe