Przygotowaliśmy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia

  • 14.01.2019, 20:09
  • Kronika Tygodnia
Przygotowaliśmy dla Was nowy numer Kroniki Tygodnia
Po tygodniu, już jutro, jak co wtorek będzie do kupienia nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym numerze?

>>>> W niedzielę odbył się 27. Finał WOŚP. Cały dzień był wspaniały, pełen dobrej energii, ludzkiej miłości i hojności. Niestety, wieczorem nadeszły tragiczne informacje z Gdańska. Śmierć prezydenta Pawła Adamowicza położyła się cieniem na całej akcji.

>>>> "Zimna wojna", film Pawła Pawlikowskiego bije nie tylko rekordy oglądalności, ale też zbiera znakomite recenzje krytyków, a jego twórcy zbierają nagrody. Mało kto wie, że w obrazie są też akcenty z Zamojszczyzny.

>>>> Dwa z trzech pomieszczeń jednego z zamojskich escape roomów zostały zamknięte w wyniku kontroli straży pożarnej. Dlaczego?

>>>> W 2018 roku w zamojskim WORD 6987 osób zdawało egzamin na prawo jazdy, większość  na najpopularniejszą kategorię B. Egzamin praktyczny w tej kategorii za pierwszym podejściem zdało 44,54% egzaminowanych.

>>>> Najpierw inicjatywa była jedynie "oddolna". W niektórych szkołach i przedszkolach nauczyciele masowo wybrali się na L-4. Niewykluczone, że owa "nauczycielska grypa" przerodzi się w ogólnopolski strajk.

>>>> Stanisław Poszelężny z Kalinówki był snycerzem amatorem. Jego prace można oglądać w kilku kościołach m.in. Orłowie Murowanym, kolegiacie w Zamościu, Miączynie, Kalinówce, Chłaniowie, Piaskach czy Turobinie. 

>>>> Po trzech kandydatów ubiega się mandat w wyborach uzupełniających do Rady Gminy w Goraju oraz Rady Miejskiej w Hrubieszowie i Łaszczowie. Mniejszym zainteresowaniem cieszą się wybory uzupełniające w Zwierzyńcu, Komarowie-Osadzie i Potoku Górnym.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe