Komarów-Osada: Najpierw wyżyli się na przystanku, później na policjantach. Zostali aresztowani

  • 08.01.2019, 09:21
  • ak
Komarów-Osada: Najpierw wyżyli się na przystanku, później na policjantach. Zostali aresztowani Fot. policja.pl
Za czynną napaść na funkcjonariuszy policji odpowiedzą trzej mieszkańcy gminy Komarów-Osada. Rzucili się na mundurowych z pięściami, gdy ci interweniowali po tym, jak mężczyźni zdewastowali przystanek autobusowy.

Działo się to w miniony weekend. Było po północy, gdy ktoś zatelefonował na policję z informacją o chuliganach niszczących przystanek w Komarowie-Osadzie. Na miejsce pojechali funkcjonariusze z Łabuń.

Na przestanku nikogo nie spotkali, ale zauważyli przewrócone kosze na śmieci, a w pobliżu trzech nietrzeźwych mężczyzn. Policjanci podjęli interwencję i tym rozwścieczyli trójkę kolegów. Mężczyźni zaczęli zachowywać się agresywnie. Policjanci próbowali ich zdyscyplinować, ale to nie poskutkowało. Rzucili się na mundurowych, popychali ich i szarpali.

– Kilka minut później interweniującym policjantom pomogli koledzy z Zamościa. Agresywni mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy, a policjanci trafili do szpitala na badania. Na szczęście mundurowi, poza ogólnymi potłuczeniami i kilkoma niegroźnymi zadrapaniami, nie odnieśli poważniejszych obrażeń – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Wszyscy byli pijani, każdy miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Wczoraj trzej mieszkańcy Komarowa-Osady w wieku  21, 22 i 30 lat zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy policji.

– Policja wnioskowała również do prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Sąd po zapoznaniu z materiałami postępowania przychylił się do wniosku i podejrzani trafili do aresztu. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10 – podsumowuje policjantka.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DAWID
DAWID 20.01.2019, 11:44
PATOLOGIA !!!
Pani Sołtys
Pani Sołtys 10.01.2019, 10:38
Porządek musi być w Komarowie przynajmniej na mojej ulicy bo zgłaszałam to na zebraniu policji żeby pilnowali porządku i piratów drogowych, bo to mój obowiązek jako sołtysa Komarowa Osady
Arczi
Arczi 11.01.2019, 23:59
Tylko na mojej ulicy bardzo inteligentna wypowiedz jak na soltysa godna postawa brawoooo!!!
Separatysta
Separatysta 12.01.2019, 19:56
Ty jak coś to pierwszy z tej ulicy uciekasz Ukrajjińcu
Idioci
Idioci 13.01.2019, 14:42
Z tym ze ja tego nie pisalem Polaku
.......
....... 10.01.2019, 15:30
Pani sołtys niech sobie pilnuje u siebie porządku w oborze a nie na ulicy niedługo wybory
Parafianin
Parafianin 10.01.2019, 08:18
Tych 2 szczyli z pod kościoła mi nie szkoda, dwóch frajerów nigdy ich nie lubiłem... Ale w sumie dobrze że we 3 zrobili z tymi z nyski porządek myśleli cwaniaczki że chłopaki się będą ich bać bo mają mundurki i im można wszystko. Musieli im dobrze zacząć dopiekać że wystartowali do nich i się przeliczyli i skomleli jak szczeniaki... Powinni za takie coś zostać zdegradowani że dali się 3 bez uzbrojenia dać pobić... Haha
..
.. 09.01.2019, 20:26
Podszywajcie się dalej im więcej tym lepiej kochani :*
Jagoda przygoda
Jagoda przygoda 09.01.2019, 20:11
Pdw chlopaki dacie radę
WOJCIK
WOJCIK 09.01.2019, 19:53
To ja Zadzwonilem na policje,ja im ratowalem zycie jak wyjda za 3 miesiace,podziekuja mi ZOBACZYCIE!!!!
 Komarów
Komarów 10.01.2019, 12:20
Wszyscy o tym wiemy i jeszcze nie raz ci podziękujemy
......
...... 09.01.2019, 18:04
Myslac logicznie prawdziwy D.F obrazajac kogos napewno by sie nie podpisal "FLAKU"
FLAKÓ
FLAKÓ 09.01.2019, 19:48
Ja kórła nie myślec logicznie Frajerże.
..
.. 09.01.2019, 17:50
Nagroda Darwina się im należy żeby stawiać się do policjantów..w więzieniu pokażą im miejsce w szeregu że na wolność wyjdą potulne jak baranki haha
Intruz
Intruz 10.01.2019, 08:05
Co ty pierdo***, w więzieniu za pobicie psa masz największy szacunek. Jeszcze chłopaki codziennie kawior będą jedli i browary saczyli
..
.. 10.01.2019, 09:47
Chyba schylali się po mydło i udawali kobietę z brodą haha
Infiltrator
Infiltrator 09.01.2019, 19:45
Ciebie powinni posadzić pewnie dorabiasz jako osiedlowy monitoring
..
.. 09.01.2019, 17:43
Przestancie się podszywac i obrazac kogos publicznie! Przeciez mozna sie dowiedziec kim jest D.F... i cała reszta:))))))
Don't worry be happy
Don't worry be happy 09.01.2019, 15:11
Frajer D.F pozdro dla kumatych. Cwaniak z PKS-u z lampucera co jest z kazdym po kolei :D
Ktoś z Komarowa.
Ktoś z Komarowa. 09.01.2019, 14:37
Po pierwsze zamknęli ich na wlasne życzenie.
Po drugie 3 miesiące to tylko okres przejściowy. Jeśli już ich zatrzymali do rozprawy to dostaną po minimum 4lata.
Smutne to i ich szkoda ale jak już wspomniałem sami sobie są winni.
Nie wybranią się, nie ma co na to liczyć.
:)
:) 09.01.2019, 13:26
Dobre chłopaki siedzą a wy sobie jaja robicie, ciekawy jestem jakby któryś z was poleciał na 3 miechy. co byscie nie zrobili aby uratować swoja dupke.
D.F
D.F 09.01.2019, 11:19
To moja gmina ja tu dowodze
Władek
Władek 09.01.2019, 14:56
Dno
MSB
MSB 09.01.2019, 08:47
To sie doigrali ... szkoda bo dobre chlopaki ... o jeden raz za duzo....
Misiek
Misiek 09.01.2019, 05:52
He he kiepy:)
.
. 08.01.2019, 23:44
Nie ładnie tak pisać komentarze używając czyjegoś nazwiska. Przestańcie sie podszywać. Zachcialo wam sie zarcikow...
hehehe
hehehe 08.01.2019, 23:20
Flaku Ciebie to sie żarty trzymaja
JK
JK 08.01.2019, 22:46
PDW Trzymajcie się chłopaki!
afsgqewgv
afsgqewgv 08.01.2019, 22:36
Kozaku dawaj podejdź żywo a nie w anonimach sie ukrywasz hah ;)
jAGODA
jAGODA 09.01.2019, 12:06
GDZIE I KIEDY FLAKU POWIEDZ TYLKO POWIEDZ FLAKU .....
ASp.BYCZEK
ASp.BYCZEK 09.01.2019, 19:53
JAGODA RUCHALEM CIE W RADIOWOZIE.
Jp
Jp 08.01.2019, 16:30
PDW

Pozostałe