Tomaszów Lubelski: Narciarski weekend w Siwej Dolinie

  • 04.01.2019, 14:00 (aktualizacja 05.01.2019, 07:23)
  • ak
Tomaszów Lubelski: Narciarski weekend w Siwej Dolinie Fot. pixabay.com
Nareszcie przyszła prawdziwa zima. Warunki do uprawiania narciarstwa są bardzo dobre. Dlatego w nadchodzący weekend na trasach biegowych w Siwej Dolinie zorganizowane zostaną dwie imprezy.

W sobotę (5 stycznia) zawodnicy we  wszystkich kategoriach wiekowych  zmierzą się stylem klasycznym ze  startów interwałowych o Puchar Prezesa LOZN, a w niedzielę (6 stycznia) będą się ścigać stylem dowolnym ze startów wspólnych w ramach IV Zawodów z okazji Święta Trzech Króli. Obie imprezy zaliczane są do XX Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta. 

Zawody  będą trwać od  godz. 10 do 12 i w  tym czasie trasy będą zamknięte. Po zakończeniu sportowych zmagań z tras biegowych w Siwej Dolinie będzie można już spokojnie korzystać. Warto przypomnieć, że przy tomaszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji czynna jest wypożyczalnia nart.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe